B82470A1682M EPCOS | TDK
  • More about B82470A1682M EPCOS | TDK
    B82470A1682M EPCOS | TDK
    B82470A1682M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82470A1682M is described as FIXED IND 6.8UH 850MA 228 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.