B82470A1222M EPCOS | TDK
  • More about B82470A1222M EPCOS | TDK
    B82470A1222M EPCOS | TDK
    B82470A1222M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82470A1222M is described as FIXED IND 2.2UH 1.35A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.