B82467G103M EPCOS | TDK
  • More about B82467G103M EPCOS | TDK
    B82467G103M EPCOS | TDK
    B82467G103M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82467G103M is described as FIXED IND 10UH 550MA 485 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"