B82464Z4332M EPCOS | TDK
  • More about B82464Z4332M EPCOS | TDK
    B82464Z4332M EPCOS | TDK
    B82464Z4332M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464Z4332M is described as FIXED IND 3.3UH 5.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.