B82464Z4152M EPCOS | TDK
  • More about B82464Z4152M EPCOS | TDK
    B82464Z4152M EPCOS | TDK
    B82464Z4152M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464Z4152M is described as FIXED IND 1.5UH 7A 9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.