B82464P4333M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82464P4333M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 1.85A 75 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82464P4333M000 EPCOS | TDK
    B82464P4333M000 EPCOS | TDK
    B82464P4333M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464P4333M000 is described as FIXED IND 33UH 1.85A 75 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM