B82464G4332M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82464G4332M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82464G4332M000 EPCOS | TDK
    B82464G4332M000 EPCOS | TDK
    B82464G4332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464G4332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 5.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE