B82464G2223M EPCOS | TDK
  • More about B82464G2223M EPCOS | TDK
    B82464G2223M EPCOS | TDK
    B82464G2223M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464G2223M is described as FIXED IND 22UH 1.5A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH