B82464A4473K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82464A4473K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82464A4473K000 EPCOS | TDK
    B82464A4473K000 EPCOS | TDK
    B82464A4473K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464A4473K000 is described as FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL