B82464A4153K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82464A4153K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 2.5A 46 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82464A4153K000 EPCOS | TDK
    B82464A4153K000 EPCOS | TDK
    B82464A4153K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464A4153K000 is described as FIXED IND 15UH 2.5A 46 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE