B82464A2683K EPCOS | TDK
  • More about B82464A2683K EPCOS | TDK
    B82464A2683K EPCOS | TDK
    B82464A2683K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464A2683K is described as FIXED IND 68UH 1.18A 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.