B82464A2472M EPCOS | TDK
  • More about B82464A2472M EPCOS | TDK
    B82464A2472M EPCOS | TDK
    B82464A2472M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464A2472M is described as FIXED IND 4.7UH 4.2A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH