B82464A2103M EPCOS | TDK
  • More about B82464A2103M EPCOS | TDK
    B82464A2103M EPCOS | TDK
    B82464A2103M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464A2103M is described as FIXED IND 10UH 2.65A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE