B82462G4333M000 EPCOS | TDK
  • More about B82462G4333M000 EPCOS | TDK
    B82462G4333M000 EPCOS | TDK
    B82462G4333M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82462G4333M000 is described as FIXED IND 33UH 850MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.