B82462G4332M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82462G4332M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 31 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82462G4332M000 EPCOS | TDK
    B82462G4332M000 EPCOS | TDK
    B82462G4332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82462G4332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 2.3A 31 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM