B82462G4102M000 EPCOS | TDK
  • More about B82462G4102M000 EPCOS | TDK
    B82462G4102M000 EPCOS | TDK
    B82462G4102M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82462G4102M000 is described as FIXED IND 1UH 3.4A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V