B82462G2473M EPCOS | TDK
  • More about B82462G2473M EPCOS | TDK
    B82462G2473M EPCOS | TDK
    B82462G2473M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82462G2473M is described as FIXED IND 47UH 620MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS