B82462G2222M EPCOS | TDK
  • More about B82462G2222M EPCOS | TDK
    B82462G2222M EPCOS | TDK
    B82462G2222M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82462G2222M is described as FIXED IND 2.2UH 2.3A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM