B82442T1152M050 EPCOS | TDK
  • More about B82442T1152M050 EPCOS | TDK
    B82442T1152M050 EPCOS | TDK
    B82442T1152M050 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442T1152M050 is described as FIXED IND 1.5UH 3.02A 33 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.