B82442H1823J000 EPCOS | TDK
  • More about B82442H1823J000 EPCOS | TDK
    B82442H1823J000 EPCOS | TDK
    B82442H1823J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442H1823J000 is described as FIXED IND 82UH 380MA 1.12 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED