B82442H1393K000 EPCOS | TDK
  • More about B82442H1393K000 EPCOS | TDK
    B82442H1393K000 EPCOS | TDK
    B82442H1393K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442H1393K000 is described as FIXED IND 39UH 520MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN