B82442H1222K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82442H1222K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 48 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82442H1222K000 EPCOS | TDK
    B82442H1222K000 EPCOS | TDK
    B82442H1222K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442H1222K000 is described as FIXED IND 2.2UH 1.8A 48 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK