B82442A1393K000 EPCOS | TDK
  • More about B82442A1393K000 EPCOS | TDK
    B82442A1393K000 EPCOS | TDK
    B82442A1393K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442A1393K000 is described as FIXED IND 39UH 370MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.