B82442A1274K000 EPCOS | TDK
  • More about B82442A1274K000 EPCOS | TDK
    B82442A1274K000 EPCOS | TDK
    B82442A1274K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442A1274K000 is described as FIXED IND 270UH 155MA 3.36 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED