B82442A1273K000 EPCOS | TDK
  • More about B82442A1273K000 EPCOS | TDK
    B82442A1273K000 EPCOS | TDK
    B82442A1273K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442A1273K000 is described as FIXED IND 27UH 440MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE