B82442A1152K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82442A1152K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.6A 32 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82442A1152K000 EPCOS | TDK
    B82442A1152K000 EPCOS | TDK
    B82442A1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442A1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 1.6A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM