B82432T1822K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432T1822K000 EPCOS | TDK
    B82432T1822K000 EPCOS | TDK
    B82432T1822K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1822K000 is described as FIXED IND 8.2UH 670MA 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS