B82432T1683K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432T1683K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 250MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432T1683K000 EPCOS | TDK
    B82432T1683K000 EPCOS | TDK
    B82432T1683K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1683K000 is described as FIXED IND 68UH 250MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM