B82432T1394K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432T1394K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 390UH 110MA 13 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432T1394K000 EPCOS | TDK
    B82432T1394K000 EPCOS | TDK
    B82432T1394K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1394K000 is described as FIXED IND 390UH 110MA 13 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.