B82432T1274K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432T1274K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 270UH 120MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432T1274K000 EPCOS | TDK
    B82432T1274K000 EPCOS | TDK
    B82432T1274K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1274K000 is described as FIXED IND 270UH 120MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH