B82432T1273K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432T1273K000 EPCOS | TDK
    B82432T1273K000 EPCOS | TDK
    B82432T1273K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1273K000 is described as FIXED IND 27UH 430MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH