B82432T1152K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432T1152K000 EPCOS | TDK
    B82432T1152K000 EPCOS | TDK
    B82432T1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 1.15A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.