B82432T1103K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432T1103K000 EPCOS | TDK
    B82432T1103K000 EPCOS | TDK
    B82432T1103K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1103K000 is described as FIXED IND 10UH 650MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK