B82432C1824J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432C1824J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 820UH 60MA 28 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432C1824J000 EPCOS | TDK
    B82432C1824J000 EPCOS | TDK
    B82432C1824J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1824J000 is described as FIXED IND 820UH 60MA 28 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V