B82432C1684K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432C1684K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 680UH 65MA 25 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432C1684K000 EPCOS | TDK
    B82432C1684K000 EPCOS | TDK
    B82432C1684K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1684K000 is described as FIXED IND 680UH 65MA 25 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE