B82432C1682K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432C1682K000 EPCOS | TDK
    B82432C1682K000 EPCOS | TDK
    B82432C1682K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1682K000 is described as FIXED IND 6.8UH 360MA 780 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.