B82432C1473K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432C1473K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 210MA 2.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432C1473K000 EPCOS | TDK
    B82432C1473K000 EPCOS | TDK
    B82432C1473K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1473K000 is described as FIXED IND 47UH 210MA 2.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT