B82432C1472K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432C1472K000 EPCOS | TDK
    B82432C1472K000 EPCOS | TDK
    B82432C1472K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1472K000 is described as FIXED IND 4.7UH 390MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.