B82432C1273K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432C1273K000 EPCOS | TDK
    B82432C1273K000 EPCOS | TDK
    B82432C1273K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1273K000 is described as FIXED IND 27UH 245MA 1.65 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE