B82432C1152K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432C1152K000 EPCOS | TDK
    B82432C1152K000 EPCOS | TDK
    B82432C1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 535MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE