B82432A1822K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432A1822K000 EPCOS | TDK
    B82432A1822K000 EPCOS | TDK
    B82432A1822K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1822K000 is described as FIXED IND 8.2UH 330MA 920 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.