B82432A1683J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1683J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 68UH 190MA 2.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1683J000 EPCOS | TDK
    B82432A1683J000 EPCOS | TDK
    B82432A1683J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1683J000 is described as FIXED INDUCT 68UH 190MA 2.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V