B82432A1473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 47UH 210MA 2.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1473J000 EPCOS | TDK
    B82432A1473J000 EPCOS | TDK
    B82432A1473J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1473J000 is described as FIXED INDUCT 47UH 210MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X