B82432A1394K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1394K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 390UH 80MA 15.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1394K000 EPCOS | TDK
    B82432A1394K000 EPCOS | TDK
    B82432A1394K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1394K000 is described as FIXED INDUCT 390UH 80MA 15.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM