B82432A1393K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1393K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 39UH 220MA 2.05 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1393K000 EPCOS | TDK
    B82432A1393K000 EPCOS | TDK
    B82432A1393K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1393K000 is described as FIXED INDUCT 39UH 220MA 2.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH