B82432A1392J000 EPCOS | TDK
  • More about B82432A1392J000 EPCOS | TDK
    B82432A1392J000 EPCOS | TDK
    B82432A1392J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1392J000 is described as FIXED IND 3.9UH 410MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"