B82432A1333K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1333K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 33UH 230MA 1.85 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1333K000 EPCOS | TDK
    B82432A1333K000 EPCOS | TDK
    B82432A1333K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1333K000 is described as FIXED INDUCT 33UH 230MA 1.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM