B82432A1332J000 EPCOS | TDK
  • More about B82432A1332J000 EPCOS | TDK
    B82432A1332J000 EPCOS | TDK
    B82432A1332J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1332J000 is described as FIXED IND 3.3UH 425MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK