B82432A1223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 22UH 260MA 1.45 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1223K000 EPCOS | TDK
    B82432A1223K000 EPCOS | TDK
    B82432A1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1223K000 is described as FIXED INDUCT 22UH 260MA 1.45 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM