B82432A1182K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432A1182K000 EPCOS | TDK
    B82432A1182K000 EPCOS | TDK
    B82432A1182K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1182K000 is described as FIXED IND 1.8UH 490MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE